Engelli Dostu Otel / Engelsiz Tatil Mümkün! - HOŞGELDİNİZ +2422223333 [email protected]

Sueno Hotels Beach Side

foto
foto foto foto foto
Sueno Hotels Beach Side ***** Türkiye / Antalya / Manavgat / Evrenseki Websitesine Git

Oda Özellikleri : A La Carte Restoran*

Tanıtım Yazısı :

*BİNA VE ÇEVRESİ : 130.000 m2 büyüklükteki arazinin sahile sıfır kısmında ve bir Ana Binadan ile 13 Blok Göl evlerinden oluşmaktadır. Ana Bina toplam 5 kata yayılmış 606 odadan, Göl evleri odaları ise 2.800 m2 büyüklüğünde ortak kullanım Havuz etrafına kurulmuş olup, toplam 154 odadan oluşmaktadır. Bu odalar Havuz ve Bahçe manzaralı olarak ayrılmaktadır.

*KARŞILAMA & UĞURLAMA

Misafirlerimiz, çeşitli özel aperatif ve içeceklerle karşılanıp, uğurlanmaktadır.

Misafirlerimiz Soğuk Havlular ile karşılanmaktadır (Mevsime göre değişmektedir).

VIP ve Villa Misafirlerimize özel olarak eşilik edilmektedir.

Her türlü bilgiyi edinebileceğiniz Personelimiz 24 Saat boyunca hizmetinizdedir.

Yetişkin ve Çocuk Misafirlerimize Giriş İşlemleri esnasında İçecek ikramı yapılır.

Açık/Kapalı Ücretsiz Otopark alanı.

Engelli Misafirlerimize Restoranlarımızda Rezervasyon önceliği tanınmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

*Villa Standart Havuz Manzaralı Oda : -31m2 genişliğindedir. –İkinci kat odalardır –Tek geniş odalardır. –Zemini laminant parkedir –Banyosu duşakabindir.

*Villa Standart Lux Havuz Manzaralı Oda : 31m2 genişliğindedir. –alt kat odalardır, –Tek geniş odalardır. –Zemini laminant parkedir. –Banyoları duşakabindir.

*Villa Bahçe Manzaralı Oda : -31m2 genişliğindedir. -Villa bloklarının bahce tarıfındadır. –Tek geniş odalardır. –Giriş kat ve ikinci Kat olarak karışık konumlandırılmıştır ‘’misafirin kat talepleri oda tipinin müsaitliğine göre tesis insiyatifinde değerlendirilir. ‘’ . –Zemini laminant parkedir. –Bonyasu duşakabindir.

*Villa Aile Oda : -54m2 genişliğindedir –İki yatak odasından oluşmaktadır. -Ara kapılıdır. -Havuz manzaralıdır. – Giriş kat ve üst kat olarak karışık konumlandırılmıştır ‘’Giriş kat odalar havuza direk giriş , ikinci kat odalar havuza merdivenle girişlidir.’’ ’misafirin kat talepleri oda tipinin müsaitliğine göre tesis insiyatifinde değerlendirilir- Duş ve küvetten oluşan banyosu mevcuttur. –Zemini laminant parkedir. –Tesisde 20 adet mevcuttur

*Hotel Standart : -31m2 genişliğindedir. –Yandan deniz ve Kara manzaralı olarak karışık konumlandırılmıştır. -Zemini halıdır. -Banyosu küvetlidir. –Tesisde toplam 495 adet mevcuttur. *Hotel Aile : -43m2 genişliğindedir. -Ara kapılıdır. –Yandan deniz ve kara manzaralı olarak karışık konumlandırılmıştır. -Zemini halıdır. -Banyosu küvetlidir. –Tesisde toplam 95 adet mevcuttur.

*Hotel Suit : -91m2 genişliğindedir. -Ara kapılıdır. –Yatak odası ve salondan oluşur. –Yandan deniz manzaralıdır. –Zemini halıdır. -Jakuzilidir. –Tesisde toplam 7 adet mevcuttur.

*Kral Dairesi : -173m2 genişliğindedir. –Yandan deniz manzaralıdır. –Yatak odası ve salondan oluşur. –Jakuzilidir. –Bir banyo ve bir tuvalet mevcuttur. –Zemin halıdır. –Tesisde toplam 1 adet mevcuttur. .

Engelli Dostu Otel / Engelsiz Tatil Mümkün! - HOŞGELDİNİZ

TÜM HAKLARI SAKLIDIR - 2016